Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 20 ₴
Номер деталі HAC-08, призначена для SUZUKI.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 270x270x50мм., орієнтовна вага - 3,40000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | HAC-08 |
| Виробник | Valeo PHC |
| Сумісність з маркою | Suzuki |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.40000 кг |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 270 мм |
| Ширина | 270 мм |