3 410 ₴
Номер деталі HD-108, призначена для HYUNDAI.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 250x250x40мм., орієнтовна вага - 1,80000кг.
Примечание: HYUNDAI SANTA FE 2.4.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | HD-108 |
| Виробник | Valeo PHC |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.80000 кг |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 250 мм |