2 400 ₴
Номер деталі HD-115, призначена для KIA, HYUNDAI, Импортные автомобили.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 250x250x40мм., орієнтовна вага - 1,69000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | HD-115 |
| Виробник | Valeo PHC |
| Сумісність з маркою | Kia |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.69000 кг |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 250 мм |