4 260 ₴
Номер деталі HD-120, призначена для HYUNDAI.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 270x270x30мм., орієнтовна вага - 2,00000кг.
Примечание: KIA SORENTO 2.5D 02-.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | HD-120 |
| Виробник | Valeo PHC |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2 кг |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 270 мм |
| Ширина | 270 мм |