Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 20 ₴
Номер деталі HD-29, призначена для HYUNDAI.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 220x220x40мм., орієнтовна вага - 1,17000кг.
Примечание: HYUNDAI ELANTRA 1.6 93- 215*140*20*22,20.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | HD-29 |
| Виробник | Valeo PHC |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.17000 кг |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Ширина | 220 мм |