Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 20 ₴
Номер деталі HD-39, призначена для HYUNDAI.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 205x205x35мм., орієнтовна вага - 1,14000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | HD-39 |
| Виробник | Valeo PHC |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.14000 кг |
| Висота | 35 мм |
| Довжина | 205 мм |
| Ширина | 205 мм |