Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 20 ₴
Номер деталі HD-63, призначена для HYUNDAI.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 240x240x40мм., орієнтовна вага - 1,45000кг.
Примечание: HYUNDAI H-1 2.4 97-.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | HD-63 |
| Виробник | Valeo PHC |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.45000 кг |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Ширина | 240 мм |