4 310 ₴
Номер деталі HD-69, призначена для HYUNDAI.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 290x290x50мм., орієнтовна вага - 2,74000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | HD-69 |
| Виробник | Valeo PHC |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.74000 кг |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 290 мм |
| Ширина | 290 мм |