1 700 ₴
Номер деталі HD-78, призначена для HYUNDAI.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 220x220x35мм., орієнтовна вага - 1,36000кг.
Примечание: HYUNDAI TUCSON 1.6, CERATO 1.5,1.6.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | HD-78 |
| Виробник | Valeo PHC |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.36000 кг |
| Висота | 35 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Ширина | 220 мм |