1 650 ₴
Номер деталі HD-96, призначена для HYUNDAI.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 240x240x30мм., орієнтовна вага - 1,40000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | HD-96 |
| Виробник | Valeo PHC |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.40000 кг |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Ширина | 240 мм |