Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 20 ₴
Номер деталі HDC-88, призначена для KIA, Импортные автомобили.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 290x290x60мм., орієнтовна вага - 2,00000кг.
Примечание: KIA CARENS, CLARUS 2.0.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | HDC-88 |
| Виробник | Valeo PHC |
| Сумісність з маркою | Kia |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2 кг |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 290 мм |
| Ширина | 290 мм |