Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 20 ₴
Номер деталі KD-22, призначена для KIA.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 200x200x40мм., орієнтовна вага - 1,15000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | KD-22 |
| Виробник | Valeo PHC |
| Сумісність з маркою | Kia |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.15000 кг |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 200 мм |