Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 20 ₴
Номер деталі KD-25, призначена для KIA.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 210x210x30мм., орієнтовна вага - 1,15000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | KD-25 |
| Виробник | Valeo PHC |
| Сумісність з маркою | Kia |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.15000 кг |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Ширина | 210 мм |