Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 20 ₴
Номер деталі MB-12, призначена для MITSUBISHI.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 240x240x30мм., орієнтовна вага - 1,17000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | MB-12 |
| Виробник | Valeo PHC |
| Сумісність з маркою | Mitsubishi |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.17000 кг |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Ширина | 240 мм |