1 590 ₴
Номер деталі MB-15, призначена для MITSUBISHI.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 230x230x40мм., орієнтовна вага - 1,26000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | MB-15 |
| Виробник | Valeo PHC |
| Сумісність з маркою | Mitsubishi |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.26000 кг |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Ширина | 230 мм |