Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 20 ₴
Номер деталі MB-19, призначена для MITSUBISHI, EAGLE.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 200x200x40мм., орієнтовна вага - 0,97000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | MB-19 |
| Виробник | Valeo PHC |
| Сумісність з маркою | Mitsubishi |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.97000 кг |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 200 мм |