1 500 ₴
Номер деталі MB-30, призначена для MITSUBISHI.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 250x250x40мм., орієнтовна вага - 1,58000кг.
Примечание: MITSUBISHI 4D56,4D56-T DELICA,PAJERO 87- 225*150*23*26.1.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | MB-30 |
| Виробник | Valeo PHC |
| Сумісність з маркою | Mitsubishi |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.58000 кг |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 250 мм |