Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 20 ₴
Номер деталі MBK-007, призначена для MITSUBISHI.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 320x320x80мм., орієнтовна вага - 4,33000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | MBK-007 |
| Виробник | Valeo PHC |
| Сумісність з маркою | Mitsubishi |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4.33000 кг |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 320 мм |
| Ширина | 320 мм |