2 010 ₴
Номер деталі MTC-26, призначена для MITSUBISHI.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 290x290x60мм., орієнтовна вага - 5,14500кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | MTC-26 |
| Виробник | Valeo PHC |
| Сумісність з маркою | Mitsubishi |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5.14500 кг |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 290 мм |
| Ширина | 290 мм |