2 220 ₴
Номер деталі MTC-32, призначена для SUZUKI.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 310x310x60мм., орієнтовна вага - 6,36000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | MTC-32 |
| Виробник | Valeo PHC |
| Сумісність з маркою | Suzuki |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 6.36000 кг |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 310 мм |
| Марка | Suzuki |
| Ширина | 310 мм |