1 760 ₴
Номер деталі MTC-42, призначена для MITSUBISHI.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 280x280x60мм., орієнтовна вага - 3,00000кг.
Примечание: MITSUBISHI LANCER IX 2.0.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | MTC-42 |
| Виробник | Valeo PHC |
| Сумісність з маркою | Mitsubishi |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3 кг |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 280 мм |
| Ширина | 280 мм |