970 ₴
Номер деталі MZ-01, призначена для MAZDA.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 200x200x40мм., орієнтовна вага - 0,86000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | MZ-01 |
| Виробник | Valeo PHC |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.86000 кг |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 200 мм |