Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 20 ₴
Номер деталі MZ-11, призначена для MAZDA.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 210x210x25мм., орієнтовна вага - 0,95000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | MZ-11 |
| Виробник | Valeo PHC |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.95000 кг |
| Висота | 25 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Ширина | 210 мм |