920 ₴
Номер деталі MZ-21, призначена для MAZDA.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 200x200x40мм., орієнтовна вага - 0,23500кг.
Примечание: MAZDA PN 85-,B5,B6 86-,E5 E 80-,D5,UC BONGO 83- 190*133*20*22.2.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | MZ-21 |
| Виробник | Valeo PHC |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.23500 кг |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 200 мм |