Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 20 ₴
Номер деталі MZ-24, призначена для MAZDA.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 245x245x35мм., орієнтовна вага - 2,00000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | MZ-24 |
| Виробник | Valeo PHC |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2 кг |
| Висота | 35 мм |
| Довжина | 245 мм |
| Ширина | 245 мм |