Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 20 ₴
Номер деталі MZ-25, призначена для MAZDA.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 235x235x40мм., орієнтовна вага - 1,30000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | MZ-25 |
| Виробник | Valeo PHC |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.30000 кг |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 235 мм |
| Ширина | 235 мм |