Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 20 ₴
Номер деталі MZ-29, призначена для MAZDA.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 200x200x30мм., орієнтовна вага - 0,94000кг.
Примечание: MAZDA B6 90-, Z5,B5 94- 200*140*20*22.2.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | MZ-29 |
| Виробник | Valeo PHC |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.94000 кг |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 200 мм |