2 310 ₴
Номер деталі MZ-41, призначена для MAZDA.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 250x250x40мм., орієнтовна вага - 1,25000кг.
Примечание: MAZDA 6,ATENZA 03-,323,FAMILIA,ETUDE 4WD 87-,RX-7 -02.82 215*150*22*24.34.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | MZ-41 |
| Виробник | Valeo PHC |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.25000 кг |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 250 мм |