Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 20 ₴
Номер деталі MZC-11, призначена для SUZUKI.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 250x250x50мм., орієнтовна вага - 3,10000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | MZC-11 |
| Виробник | Valeo PHC |
| Сумісність з маркою | Suzuki |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.10000 кг |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 250 мм |