Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 20 ₴
Номер деталі NS-23, призначена для NISSAN.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 230x230x35мм., орієнтовна вага - 1,50000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | NS-23 |
| Виробник | Valeo PHC |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.50000 кг |
| Висота | 35 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Ширина | 230 мм |