Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 20 ₴
Номер деталі NS-27, призначена для NISSAN.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 210x210x30мм., орієнтовна вага - 0,98000кг.
Примечание: NISSAN CD17,CA## -S ,E1#S -T ,GA15 PRIMERA P10 GA16 200*130*18*20.6.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | NS-27 |
| Виробник | Valeo PHC |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.98000 кг |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Ширина | 210 мм |