Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 20 ₴
Номер деталі NS-30, призначена для NISSAN.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 200x200x40мм., орієнтовна вага - 0,88000кг.
Примечание: NISSAN E13,E15 -S,-E B11 CD17 -86 A15 N10,N12 180*125*18*20.6.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | NS-30 |
| Виробник | Valeo PHC |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.88000 кг |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 200 мм |