1 870 ₴
Номер деталі NS-32, призначена для NISSAN.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 260x260x30мм., орієнтовна вага - 1,46000кг.
Примечание: NISSAN TERRANO YD21 VG30 87- 250*160*24*25.6.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | NS-32 |
| Виробник | Valeo PHC |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.46000 кг |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 260 мм |
| Ширина | 260 мм |