1 250 ₴
Номер деталі NS-33, призначена для NISSAN.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 235x230x35мм., орієнтовна вага - 1,16000кг.
Примечание: NISSAN PRIMERA P10 SR18,SR20 90- 215*145*18*20.6.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | NS-33 |
| Виробник | Valeo PHC |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.16000 кг |
| Висота | 35 мм |
| Довжина | 235 мм |
| Ширина | 230 мм |