1 090 ₴
Номер деталі NS-40, призначена для NISSAN.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 205x205x35мм., орієнтовна вага - 1,00000кг.
Примечание: NISSAN PRIMERA P10,W10 CD20 200*135*18*20.54.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | NS-40 |
| Виробник | Valeo PHC |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1 кг |
| Висота | 35 мм |
| Довжина | 205 мм |
| Ширина | 205 мм |