1 340 ₴
Номер деталі OP-05, призначена для OPEL, BEDFORD.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 200x200x35мм., орієнтовна вага - 1,12000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | OP-05 |
| Виробник | Valeo PHC |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.12000 кг |
| Висота | 35 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 200 мм |