1 360 ₴
Номер деталі OP-06, призначена для OPEL.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 200x200x30мм., орієнтовна вага - 1,10000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | OP-06 |
| Виробник | Valeo PHC |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.10000 кг |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 200 мм |