1 620 ₴
Номер деталі OP-10, призначена для OPEL.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 250x250x40мм., орієнтовна вага - 3,00000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | OP-10 |
| Виробник | Valeo PHC |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3 кг |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 250 мм |