450 ₴
Номер деталі PRB-33, призначена для SUZUKI.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x80x80мм., орієнтовна вага - 0,31000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PRB-33 |
| Виробник | Valeo PHC |
| Сумісність з маркою | Suzuki |
| Стан | Новий |
| Ширина | 80 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.31000 кг |
| Висота | 80 мм |
| Марка | Suzuki |