830 ₴
Номер деталі PRB-92, призначена для SUZUKI.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x80x70мм., орієнтовна вага - 0,30000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PRB-92 |
| Виробник | Valeo PHC |
| Сумісність з маркою | Suzuki |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.30000 кг |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 80 мм |