2 490 ₴
Номер деталі SS-04, призначена для SAMSUNG.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 220x220x40мм., орієнтовна вага - 1,20000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | SS-04 |
| Виробник | Valeo PHC |
| Сумісність з маркою | Samsung |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.20000 кг |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Ширина | 220 мм |