Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 20 ₴
Номер деталі TY-14, призначена для TOYOTA, DAIHATSU.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 195x200x35мм., орієнтовна вага - 0,91000кг.
Примечание: TOYOTA 2E EE90 96V,97 EL30 3E 87-90 EL31 88-90 4E-E 190*133*21*23.8.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | TY-14 |
| Виробник | Valeo PHC |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.91000 кг |
| Висота | 35 мм |
| Довжина | 195 мм |
| Ширина | 200 мм |