1 020 ₴
Номер деталі TY-16, призначена для TOYOTA.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 200x200x40мм., орієнтовна вага - 0,94000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | TY-16 |
| Виробник | Valeo PHC |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.94000 кг |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 200 мм |