Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 20 ₴
Номер деталі TY-18, призначена для TOYOTA.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 240x240x40мм., орієнтовна вага - 1,32000кг.
Примечание: TOYOTA 3S-FE 4WD .4S-FE 4WD 87-,5M-G 81-86,2L,3L,3C 92-,1G-GT,3Y 84- 236*150*21*28.9.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | TY-18 |
| Виробник | Valeo PHC |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.32000 кг |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Ширина | 240 мм |