Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 20 ₴
Номер деталі TY-21, призначена для TOYOTA.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 290x290x30мм., орієнтовна вага - 1,29000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | TY-21 |
| Виробник | Valeo PHC |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.29000 кг |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 290 мм |
| Ширина | 290 мм |