1 330 ₴
Номер деталі TY-34, призначена для TOYOTA.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 230x230x40мм., орієнтовна вага - 1,28000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | TY-34 |
| Виробник | Valeo PHC |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.28000 кг |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Ширина | 230 мм |