1 870 ₴
Номер деталі TY-37, призначена для TOYOTA.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 245x245x40мм., орієнтовна вага - 1,30000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | TY-37 |
| Виробник | Valeo PHC |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.30000 кг |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 245 мм |
| Ширина | 245 мм |