1 980 ₴
Номер деталі TYC-17, призначена для SUZUKI.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 275x275x50мм., орієнтовна вага - 4,20000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | TYC-17 |
| Виробник | Valeo PHC |
| Сумісність з маркою | Suzuki |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4.20000 кг |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 275 мм |
| Ширина | 275 мм |