920 ₴
Номер деталі VW-06, призначена для VW.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 195x195x35мм., орієнтовна вага - 0,90000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | VW-06 |
| Виробник | Valeo PHC |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.90000 кг |
| Висота | 35 мм |
| Довжина | 195 мм |
| Марка | VW |
| Ширина | 195 мм |