2 760 ₴
Номер деталі 510 0090 10, призначена для DACIA, Logan.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 140x140x110мм., орієнтовна вага - 0,20000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 510 0090 10 |
| Виробник | Schaeffler LuK |
| Сумісність з маркою | Dacia |
| Стан | Новий |
| Ширина | 140 мм |
| Довжина | 140 мм |
| Сумісність з моделлю | Logan/Stepway, Duster, Sandero, Scenic, Kangoo, Clio, Logan, Megane, Fluence |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.20000 кг |
| Висота | 110 мм |
| Марка | Dacia |